Gold partner
1
Верифікована рекомендація
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
10231
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (1)

  • Park Lane
    245 000 $
    1 441 $/м²

    Грушевського

    БЕЗ КОМІСІЇ
    170 / 102 / 11 м²
    2 поверхи
    17 сот
    5 кімнат
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Без комісії! с. Зазим'я, вул. Грушевського, Броварський р-н, Продається двоперховий будинок 170 кв.м з терасою та зоною барбекю в мальовничому селі Зазим'я поруч з озером. 2 поверх., площа: 170,2 кв.м, 5 кімн., ділянка 17,0 сот. Будинок комфортний з зручним плануванням, облаштований всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Опалення газовий котел, є камін. Перший поверх: кухня-вітальня, кабінет, санвузол, передпокій, другий поверх: чотири спальні, санвузол, гардеробна. На ділянці є окрема сауна з санвузлом і кімнатою відпочинку. Ділянка 17 соток, газ, сведловина, септик, автополив, фруктовий сад. Ціна: 245 000 USD Без комісії!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.